MusicLovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Lady GaGa

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Lady GaGa Empty Lady GaGa Ned Sep 05, 2010 1:38 am

Me, myself and I

Me, myself and I
Admin
Admin

Stefani Džoan Andželina Džermanota (engl. Stefani Joanne Angelina Germanotta; Jonkers, Njujork, SAD, 28. marta 1986), poznatija kao Lejdi Gaga (engl. Lady Gaga), je američka kantautorka. Karijeru je započela u Njujorškim diskotekama, gde je nastupala sa Lejdi Starlajt. Istovremeno je radila u izdavačkoj kući „Interskop rekords“, gde je pisala tekstove pesama za druge poznate izvođače, među kojima je bio i Ejkon. Nakon što je čuo kako peva, Ejkon je ubedio čelnike „Interskop rekordsa“ da, zajedno sa njegovom izdavačkom kućom „Kon lajv distribjušon“, sklope ugovor o saradnji sa Lejdi Gagom. Svoj prvi album, pod nazivom „The Fame“, objavila je 19. avgusta 2008. Prva dva singla sa albuma — „Just Dance“ i „Poker Face“ postigli su veliki međunarodni uspeh. Prvi je bio nominovan za nagradu „Gremi“ u kategoriji najbolje dens pesme, dok je drugi dostigao prvo mesto na čak 20 top-listi širom sveta. Sam album i njegovih pet singlova su širom sveta prodati u višestrukim zlatnim i platinastim tiražima.

Lady GaGa Lady+GaGa

https://musiclovers.forumsr.com

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu