MusicLovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Guano Apes

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Guano Apes Empty Guano Apes Ned Sep 05, 2010 1:52 am

Me, myself and I

Me, myself and I
Admin
Admin

Guano Apes GuanoapesTuborg_Green_Fest_aduce_Guano_Apes_in_Romania

Guano Apes, rock bend, osnovali su 1994. u Njemačkoj Dennis Poschwatta, Stefan Ude i Henning Rümenapp,a Sandra Nasić se pridružuje kasnije iste godine. Uskoro pobjeđuju na lokalnom glazbenom natjecanju pjesmom "Open Your Eyes" te dobivaju financijsku potporu za snimanje njihovog prvog studijskog albuma "Proud Like A God" (1997).

Poslije slijede albumi "Don't Give Me Names" (2000), njihov drugi studijski album, "Walking on a Thin Line" (2003) te iste godine izlazi njihov live album nazvan "Live". 2004. izlazi album "Planet Of The Apes", dvostruki album, sa njihovim najvećim hitovima. 2006. izašao je njihov posljednji album "Lost (T)Apes" na kojemu se nalaze neobjavljene pjesme te također najveći hitovi.

Bend se raspao 2005. Sandra kreće u solo vode, Henning je odlučio raditi iza scene, Dennis je osnovao novi band Tamoto u kojem ne svira bubnjeve već pjeva i svira gitaru, dok se o Stefanu ne zna puno. On se povukao na svoju farmu u kojoj uživa. Jedino se zna da je sudjelovao u stvaranju debitantskog albuma benda Tamoto.

Članovi

* Dennis Poschwatta - bubnjevi
* Stefan Ude - bas gitara
* Sandra Našić - vokal
* Henning Rümenapp - električna gitara

https://musiclovers.forumsr.com

2Guano Apes Empty Re: Guano Apes Uto Sep 07, 2010 6:53 am

Ivana Tripic

Ivana Tripic
Mlogo volis muziku!
Mlogo volis muziku!

Super grupa,Sandra ima baš specifičan glas.

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

» Guano Apes

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu